İstanbul Havalimanı Ucuz Otopark Önerileri

Yeni yapılan İstanbul Havalimanı’na aracı ile ulaşım sağlayanlar için kendi otoparkı dışında ucuz otopark seçenekleride bulunmakta. Bu yazımızda sizlere İstanbul Havalimanı Ucuz Otopark Önerileri sunacağız. Aşağıda ucuz otopark alternatifleri sıralanmıştır.

İstanbul Havalimanı açık ve kapalı olmak üzere 40 bin araç kapasitesiyle 24/7 hizmet veren bir otoparkı mevcut.

Açık Otopark (1 Saat) – 18 TL, Açık Otopark (Günlük) – 49 TL

Kapalı Otopark (1 Saat) – 23 TL , Kapalı Otopark (Günlük) – 69 TL


İstanbul Havalimanı Ucuz Otopark Önerileri


İstPark

İstanbul Havalimanı’na ortalama 3-4 dakikalık mesafede, 7 gün 24 saat hizmet veren 1000 araç kapasiteli bir otoparktır. Vale hizmeti mevcuttur. Havalimanına ulaşabilmeniz için ücretsiz servisi mevcuttur.

Park & Go

Havalimanı’na 10 dakika mesafededir. 20 dakikada bir özel araçlarla havalimanına servis imkanı vardır. Dönüşte tekrardan servis kullanarak aracınıza ulaşabilirsiniz.

Hava-İs Park

Otopark ve havalimanı arasında 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ücretsiz servis hizmeti 2 gün ve üzerindeki park yeri kiralamalarınız için geçerli. Günübirlik kalışlarda 20 TL transfer ücreti bulunmakta. Günlük otopark ücreti ise 20 TL.

Otopark CheckOut

Günlük otopark ücreti 25 TL’dir. Otopark ve havalimanın arasında servis hizmeti mevcuttur. Havalimanına yakın güvenli, uygun fiyatlı ve 7 gün 24 saat hizmet veren bir otopark arıyorsanız ideal.

İstanbul Hava Otopark

Günlük otopark ücreti 30 TL’dir. Havalimanına mesafesi 7 dakika olup ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır.

Bunları da inceleyin:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Göz atın

Advertisment

Son gönderiler

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu, bu alanların çok da güzel görünmesini sağladığı gibi mutfakların kullanışlı olmasına neden olur. Bundan dolayı mutfak dekorasyon modelleri yalnızca tek açıdan değerlendirilmemelidir....

Ekip Yönetimi Uygulamalarından En İyisi

En iyi ekip yönetim uygulamaları, ekiplerin yaptıkları işi başarı ile tamamlamalarına katkı sunan yazılımlardır. Yani buradaki temel amacın, ekip yönetimine direkt olarak bir katkı...

IPTV Forum

IPTV forum, binlerce ulusal ve uluslararası yayını izleyebileceğiniz televizyon programcılığının internet protokolü ile iletilmesini sağlayan IPTV sistemiyle ilgili çeşitli konu başlıklarında paylaşımların yapıldığı, ücretli...

Want to stay up to date with the latest news?

We would love to hear from you! Please fill in your details and we will stay in touch. It's that simple!