PC ve Mobil için Online Oyun Önerileri

Battle royal tarzı oyunlar son dönemlerde oldukça popüler bir hale geldi. Büyük oyun yapımcılarının mobil oyunlar a yönelmesi ve online oyun ortamını mobil ortama aktarmaları piyasayı iyice kızıştırdı. Biz oyuncuların da oyun seçenekleri artmış oldu.

Online Oyun Tavsiyeleri

Hangisini oynayacağınıza karar vermekte bir hayli zor. Bu yazımızda sizlere popüler online oyun önerisi sunmaya çalışacağız.

dangerzone
CS GO Danger Zone

1 – ) CS GO: Danger Zone

Counter Strike serisinin yeni ve ücretsiz oyunu Danger Zone’u mutlaka denemelisiniz. Bilgisayar ve oyun konsollarında oynanabilir durumdadır.

apexlegends
Apex Legends

2 – ) Apex Legends

Piyasanın en hızlı büyüyen oyunlarından biridir. Oynaması zevklidir. Mutlaka tavsiye ediyoruz.

fortnite
Fortnite

3 – ) Fortnite

Oyuncu sayısı ve popülerliği oldukça yüksek bir oyundur. Battle Royal oyunları arasında en popüler oyunlardan biridir. Sezon rekabetleri ile oyuncular tarafından çok sevilmekte. Bilgisayar ve mobil versiyonu mevcut.

pubg
PUBG

4 – ) PlayerUnknown’s BattleGrounds (PUBG)

Hem bilgisayar hem de mobil ortamda oldukça popülerdir. Neredeyse her yaştan ve her ülkeden oyuncusu bulunmaktadır. Battle Royale oyunlarında ilk sırayı çeken PUBG sosyal medya ve diğer mecralarda da oldukça popüler.

lol
LOL

5 – ) League of Legends (LOL)

LOL oyunu oyun piyasasında uzun süredir popülerliğini koruyor. E-Spor dalında bağımlısı çok olan oyun can sıkıntısından sizleri kurtarıyor.

hearthstone
hearthstone

6 – ) Hearthstone

Hearthstone oyunu bir kart oyunudur. Online olarak oynanan oyunu her ay milyonlarca kullanıcı oynuyor. Battle Royal tarzı oyunları sevemediyseniz aksiyondan uzak bu oyunu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

overwatch
Overwatch

7 – )  Overwatch

35 milyondan fazla kullanıcıya sahip oyun Valve markasının gözbebeği. Son dönemin popüler oyunları arasında yer almayı başardı. Bilgisayar ve oyun konsollarında oynanabilir.

gta5
GTA 5

8 – ) GTA 5

Yılların eskitemediği oyun yeni serisiyle hala popülerliğini koruyor. Yeni çıkan her serisiyle de milyonları peşinden sürüklüyor. Açık dünya oyunlarının şüphesiz ilk sıradaki oyunu GTA 5 zevkli vakit geçirmek için bire bir.

Bunları da inceleyin:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Göz atın

Advertisment

Son gönderiler

Bilgisayar Sertifikası Nasıl Alınır?

Günümüzde bir işe girmek için rekabet etmeniz gereken kişiler oldukça fazladır. Artık bu fazlalığı elemek ve istenilen özelliklere sahip çalışanları bulmak için firmalar adaylardan...

“Post Truth” Kavramı Hakkında Okunması Gereken 3 Kitap

Post-truth kavramı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için birbirinden güzel içeriklere sahip bazı kitaplar vardır. Peki post-truth kavramı nedir, bu kavram hakkında hangi kitaplardan...

Modern Zamanın Minimalist Bahçeleri

Modern dünyanın zamansızlığında evinizde ya da iş yerinde masanızda doğaya ait bir parça ile huzur bulmak mı istiyorsunuz? Kaktüsler ve sukulentler kolay bakımları ve...

Want to stay up to date with the latest news?

We would love to hear from you! Please fill in your details and we will stay in touch. It's that simple!