Ekip Yönetimi Uygulamalarından En İyisi

En iyi ekip yönetim uygulamaları, ekiplerin yaptıkları işi başarı ile tamamlamalarına katkı sunan yazılımlardır. Yani buradaki temel amacın, ekip yönetimine direkt olarak bir katkı sunulması olduğu sakın unutulmasın. Günümüzde farklı amaçlar için bir araya gelen ekiplerin kullanabileceği çok sayıda yönetim aracı vardır. Ancak bu araçların kendi içinde farklı özellikleri ve farklı sınırlılıkları bulunur. Bundan dolayı ekiplerin birden fazla iş planlama uygulaması kullanması gibi bir durum ortaya çıkar.

İş yönetim uygulamaları, bu alandaki beklentilere göre sürekli olarak kendisini geliştirir, yeniler ve günceller. Bu işlemler yapılırken, mutlaka teknolojide meydana gelen gelişmeler de yakından takip edilir. Böylece ekiplerin her anlamda işi daha kolay hale gelir.

İş planlama araçlarının kendi içindeki en önemli sınırlılığı, beklentilerin sadece bir bölümüne cevap vermesidir. Örneğin bir yönetim aracı, sadece iş takibi ihtiyacına cevap verecek türdendir. Bunu kullanan ekipler, diğer ihtiyaçları için daha farklı mobil uygulamaları kullanması gerekir. Bu durum ise çok sayıda farklı mobil uygulama ve koordine zorluğu anlamına gelir. Ancak PeerBie adındaki mobil uygulama, neredeyse bütün yönetim araçlarını bünyesinden barındırmaktadır. Böylece söz konusu iş planlama uygulaması tercih edildiğinde, farklı bir yönetim aracına kesinlikle ihtiyaç duyulmaz. Peki, Peerbie nedir? Ne işe yarar?

Ekip Yönetim Uygulamaları
Ekip Yönetim Uygulamaları

Peerbie Nedir? Ne İşe Yarar?

Peerbie; bir mobil uygulama olup, ekip yönetim uygulamaları arasında çok özel bir yere sahiptir. Yakın zamanda kullanılmaya başlanan söz konusu uygulama, beklentileri karşılama konusunda son derece başarılıdır. İş yeri, okul, mahalle ve benzer ortamlardaki planlamaları kolaylaştıran bir yapısı vardır. Bilindiği gibi ekip çalışmalarında en önemli konu, organizasyon ve koordineli hareket etmedir. Zaten bunu sağlayan ekipler başarıya ulaşırken, bu noktada sorun yaşayanlar ise başarısız olmaktan kurtulamazlar. İşte söz konusu durumların başarılı bir hale gelmesi için PeerBie geliştirilmiştir.

En iyi ekip yönetim uygulamaları arasında yer alan bu yazılım, aklınıza gelebilecek birçok işlemi başarılı bir şekilde yapabilir. Örneğin departmanlara özel iletişim kanalı oluşturulmasına ve buradan departmanlara özel iletişim gerçekleştirilmesine izin verir. Ekip çalışması uygulamaları için burada bahsedilen özellik son derece önemlidir. Benzer şekilde farklı arkadaş gruplarına özel kanallar oluşturulabilir. İş yerinde koordinasyon ve verimliliği arttıran bu özellik, normal yaşamda ise sosyalliği ve kişiler arasındaki iletişimi güçlendirir.

Proje yönetim programı olarak da bilinen bu uygulama üzerinden görev listesi oluşturulabilir. Oluşturulan görev listesi, grup elemanları ile paylaşılır ve kimin ne yapacağı, kısa sürede herkese duyurulur. Hatta kişilerin görevlerini yapı yapmadıklarının takibi bile mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu yönü ile sizin farklı bir uygulama veya araç kullanmanıza gerek kalmaz. Bütün organizasyonu, PeerBie üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Böylece iş planlama uygulaması kullanmanın keyfine varma fırsatı yakalamış olursunuz.

Kaynak: https://tr.peerbie.com/en-iyi-ekip-yonetim-uygulamalari/ 

Önceki İçerikIPTV Forum
Sonraki İçerikMutfak Dekorasyonu

Bunları da inceleyin:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Göz atın

Advertisment

Son gönderiler

Türk Takipçi Satın Al

Türk takipçi satın al, günümüzdeki en etkili takip satın alma yöntemi olarak ifade edilebilir. Bilindiği gibi Instagram gibi önemli bir platformda takipçilerinizin fazla olması,...

Salon Tül Perde Modelleri | My Stil Home

Salon tül perde modelleri, salonların havasını baştan aşağı değiştiren ve ortam kalitesini arttıran ürünlerdir. Günümüzde kullanılan farklı türden tül perde modelleri vardır ve insanlar,...

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu, bu alanların çok da güzel görünmesini sağladığı gibi mutfakların kullanışlı olmasına neden olur. Bundan dolayı mutfak dekorasyon modelleri yalnızca tek açıdan değerlendirilmemelidir....

Want to stay up to date with the latest news?

We would love to hear from you! Please fill in your details and we will stay in touch. It's that simple!